De GTX-778 uit Gaahleri's Apex Force-serie is een ultrastille semi-industriële luchtcompressor, speciaal ontworpen voor creatievelingen die zowel prestaties als elegantie eisen. Ontworpen met geavanceerde functionaliteit en stille werking in gedachten, herdefinieert deze krachtige machine de mogelijkheden voor uw studio.
Belangrijkste kenmerken:
Maximale druk tot 116 PSI/8 bar
Ondersteunt eenvoudig een breed scala aan airbrushes en pneumatische gereedschappen.
Dual Air Output-systeem
Uitbreidbaar van 1 naar 4 aansluitingen via één aansluiting. Voed meerdere airbrushes tegelijkertijd, of u nu alleen tussen gereedschappen wisselt of samenwerkt met anderen - dit systeem schaalt mee met uw workflow.
Smart Start-Stop-technologie
Intelligent activeringsbereik van 3–8 kg/cm² vult de compressor in slechts 45 seconden tot de volledige druk, waarbij spuitgewoonten worden afgestemd op motorbescherming voor een langere levensduur.
Precisie draaiknop
Uitgerust met een duurzame, schokbestendige hydraulische drukmeter voor nauwkeurige, realtime drukbewaking.
Stil maar krachtig
Geoptimaliseerd voor een laag geluidsniveau van <40 dB en een hoog vermogen – perfect voor ongestoord werken binnenshuis.
Compact en professioneel ontwerp
De GTX-778 is ontworpen met esthetiek en functionaliteit in gedachten en vormt een perfecte aanvulling op moderne creatieve omgevingen, terwijl hij ongeëvenaarde stabiliteit en output levert.
Inhoud van de doos:
Koelolie
Trechter
1/8" luchtslang x 2
Luchtfilter
Gebruiksaanwijzing
Voeg voor het eerste gebruik 200 ml koelolie toe aan de compressor (in sommige regio's voorgevuld). Wij raden aan de officiële olie of koelolie van Gaahleri te gebruiken.
Als de olie er donker uitziet of het niveau laag is, vervang deze dan onmiddellijk om oververhitting of schade te voorkomen. Voor optimale prestaties adviseren wij om de olie proactief te vervangen na 200 bedrijfsuren.
Schakel de compressor altijd uit na gebruik. Tap regelmatig het verzamelde water af uit de tank en de vochtvanger. Bewaar de apparatuur te allen tijde in een goed geventileerde, droge ruimte.
Nettogewicht:18kg
Afmetingen: 49 x 33 x 27 cm
De maximale druk van 116 PSI of 8 bar is krachtig genoeg om het hart van uw werkplaats of studio te vormen,
omdat u er niet alleen meerdere airbrushes tegelijk mee kunt gebruiken,
maar ook pneumatisch gereedschap zoals spijkerpistolen, schuurmachines en boormachines.
Maximale luchtdruk: 116 PSI/8 bar
Luchtdebiet: 45-52 l/min
Stiller dan de luchtstroom van uw airbrush,
Vriendelijk voor gezin, huisdieren en buren.
Geluidsniveau in werking: ≤ 40 dB
Ontworpen om drukverlies te elimineren, voor soepel, consistent spuiten tot wel 6 minuten ononderbroken werktijd.
Dit kan leiden tot een efficiëntere workflow, omdat u niet hoeft te wachten tot de luchtcompressor u heeft ingehaald.
Inhoud luchttank: 6 liter
Navultijd: 0 - 6 liter @ 45 seconden